Русский  Українська 
(порожньо)
 
Валюта:
(067) 105-15-01
(066) 366-76-90

Пн.-Пт.: з 9-00 до 18-00
Субота: з 9-00 до 12-00

Skype: luxopt.com.ua

Відправляйте запити на:
luxopt.com.ua@gmail.com
Каталог

Статті RSS 2.0

Ампульная косметика Heel - концентрат справжньою молодості в кожній упаковці

Ампульная косметика Heel - концентрат справжньою молодості в кожній упаковці

На даний момент Хеел - це величезне підприємство, яке має в своєму активі понад 1500 лікарських препаратів у вигляді мазей, таблеток, крапель, свічок, зубних паст, назальних спреїв і розчинів для ін'єкцій. Дана стаття розповість про те, що ж таке ампульних косметика Heel. Тут ми розглянемо найпопулярніші препарати і дуже коротко зупинимося на схемах їх застосування та показання.

Як правильно вибрати оптового постачальника парфумерії?

Як правильно вибрати оптового постачальника парфумерії?

     Ви вирішили відкрити магазин і збираєтеся продавати парфумерію і косметику? Чи ви вже маєте магазин, але вас не зовсім влаштовує ваш постачальник? Чи вас цікавлять оптові поставки парфумерії для вас і ваших близьких? Значить ця стаття для вас.

Модна косметика 2013

Модна косметика 2013

Весна - це не тільки оновлення природи, але і поповнення наших косметичок нової модної косметикою. Пора викинути все щільні і жирні засоби захисту від холоду і зайнятися природним оновленням шкіри.

Види парфумерії та варіанти випуску

Види парфумерії та варіанти випуску

Вся парфумерія схожа за складом, абсолютно всі аромати містять однакові інгредієнти: барвники, воду, спирт і особливу парфумерну композицію - концентрат запашних речовин. Всі товари розрізняються тільки типом композиції - для кожного аромату підібрана певна концентрація і складові екстракту.

Тут ви можете ознайомитися з використовуваними типами концентрацій.

Сімейство ароматів

Сімейство ароматів

У 1990 році французької парфумерної суспільством було затверджено сім основних парфумерних сімей, що включають жіночі і чоловічі запахи туалетної води і духів. Аромати класифіковані за типами, які відрізняються деякими особливостями: враженням і будовою, ароматом, який вони виробляють і нотами. Цю класифікацію оновлюють щорічно, тому що парфумерна продукція має властивість постійно розвиватися і доповнюватися новими ароматами.Купити оригінальну парфумерію, ліцензійні парфуми, декоративну косметику, міні-парфуми оптом Ви можете з будь-якого міста України. Наша парфумерія та косметика продається оптом в таких містах, як Сімферополь, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса Полтава, Рівне, Севастополь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Гіпермаркет Краси "LUX опт" піклується про якість продукції і пропонує тільки найкращу ліцензійну парфумерію на ринку України.

Информация
Новини
Статті
20 Сентября 2012
Вся парфумерія схожа за складом, абсолютно всі аромати містять однакові..

© Гіпермаркет краси ЛЮКС-опт.