Русский  Українська 
(порожньо)
 
Валюта:
(067) 105-15-01
(066) 366-76-90

Пн.-Пт.: з 9-00 до 18-00
Субота: з 9-00 до 12-00

Skype: luxopt.com.ua

Відправляйте запити на:
luxopt.com.ua@gmail.com
Каталог

Як правильно вибрати оптового постачальника парфумерії?  RSS 2.0

   
Як правильно вибрати оптового постачальника парфумерії?

Ви вирішили відкрити магазин і збираєтеся продавати парфумерію і косметику? Чи ви вже маєте магазин, але вас не зовсім влаштовує ваш постачальник? Чи вас цікавлять оптові поставки парфумерії для вас і ваших близьких? Значить ця стаття для вас.

Отже, ви зацікавилися в оптовій купівлі парфумерії та косметики. Ви прийняли рішення знайти постачальника і купити парфуми подешевше за оптовою ціною, а потім подорожче їх продати в роздріб. На перший погляд, все здається легко. Але ...

Вибір виду парфумерії?

Купити парфуми і косметику оптом

 

перше, визначитеся, яку парфумерію ви будете продавати. На ринку є два основних типи парфумерії. У кожного з них є свої достоїнства, і у кожного своя база клієнтів. Це оригінальна парфумерія та ліцензійна.

Оригінальна парфумерія вироблена в країні виробнику. В основному, це - Франція. Перша особливість оригіналу - це ціна. Вона буде досить висока навіть при оптовій закупівлі оригінальної парфумерії. На практиці різниця між оптовою і роздрібною ціною у такої парфумерії може виявитися не такою вже й великою. Другою особливістю є її високу якість.

Ліцензійна парфумерія виробляється в інших країнах за ліцензією. Випускається така парфумерія в таких країнах як Туреччина, Об'єднані Арабські Емірати, Китай та інших.

Відмінна риса такої парфумерії - ціна, яка буде нижчою, ніж у оригінальною.

З точки зору продавців (і покупців) вибір між оригінальною і ліцензійної продукцією кожен повинен робити сам, виходячи з особистісних міркувань.

Ціна чи якість? З двох зол ...

Питання, яке хвилює всіх підприємців. Як замовити якісний продукт оптом за найбільш низькою ціною. Ось тут слід зрозуміти, що є якісні продукти, а є й дешеві.

У випадку з ліцензійної парфумерною продукцією вибір буде набагато ширше, ніж з оригінальною. Хоча б з тієї причини, що цю продукцію виробляють в безлічі країн, основними з яких є ОАЕ, Китай і Туреччина.

Зазвичай, парфумерія, виготовлена ??в Китаї або Туреччині, має більш низьку якість. В ароматі цілком може міститися велика кількість спирту, може бути низька якість упаковки і флаконів, можуть потрапляти пластівці або рідина може бути каламутна.

Парфуми, виготовлена ??в Арабських Еміратах (ОАЕ), як правило, має трохи більш високу якість. У цієї продукції максимальне зовнішню схожість з оригіналом і максимально схожий аромат. У таких парфумах можуть міститися оригінальні масла. Як правило, і сам аромат буває достатньо стійким.

Є ще одна важлива річ, яка стосується ліцензійної парфумерії. Найчастіше оптові продавці парфумерних стверджують, що їхній товар був зроблений у Німеччині, Хорватії, Голландії або в інших держави Євросоюзу. Однак необхідно знати, що така продукція в принципі не може проводитися в цих країнах. А значить фактично це та ж Туреччина, Китай або ОАЕ.

Слід також звертати увагу наскільки широкий асортимент у конкретного постачальника. Він може т буде розрізнятися у всіх оптових торговців.

На перше місце - сервіс!

Після того, як ви визначилися, що бажаєте купувати оптом, вибираючи постачальника, зверніть увагу на наступне моменти, які повинні остаточно допомогти вам визначитися:

- уважне і приємне звернення менеджерів компанії по телефону.

- наявність підтримки в режимі онлайн.

- можливість різних варіантів оформлення замовлення (телефон, онлайн каталог, прайс-лист).

- можливість повернути бракований товар.

- швидкість обробки і відсилання замовлень.

Звичайно ж, питання сервісу показує те, наскільки постачальники цінують свою репутацію, клієнтів, і простіше кажучи, вказує на їх рівень. Це питання може, як зробити співробітництво більш міцним, так і повністю перекреслити його. За цим гіпермаркет краси "Люксопт" понад усе ставить репутацію своїх клієнтів.

Рекомендовані прочитати

Сімейство ароматів
Види парфумерії та варіанти випуску
Порівняння якості(сортів)

Коментарі

Betsy (2016-05-24 07:01:08)
Superb inrimfatoon here, ol'e chap; keep burning the midnight oil. http://mrothvzlg.com [url=http://xzuqujvp.com]xzuqujvp[/url] [link=http://bldtklwqz.com]bldtklwqz[/link]

Ollie (2016-05-22 06:10:39)
People <a href="http://xcirnfym.com">nolamlry</a> pay me for this and you are giving it away!

Tyya (2016-05-21 20:16:39)
There is a critical shortage of inimvoatfre articles like this. http://rryfnvoz.com [url=http://zxnjiogiym.com]zxnjiogiym[/url] [link=http://jngsruuh.com]jngsruuh[/link]

Justice (2016-05-21 04:41:45)
You get a lot of respect from me for writing these helpful <a href="http://arkdrkaadvi.com">arielcts.</a>

Susie (2016-05-20 17:38:53)
I'm not quite sure how to say this; you made it exrlmeety easy for me!

Написати відгук

Введіть число, зображене на малюнку
code

Купити оригінальну парфумерію, ліцензійні парфуми, декоративну косметику, міні-парфуми оптом Ви можете з будь-якого міста України. Наша парфумерія та косметика продається оптом в таких містах, як Сімферополь, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса Полтава, Рівне, Севастополь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Гіпермаркет Краси "LUX опт" піклується про якість продукції і пропонує тільки найкращу ліцензійну парфумерію на ринку України.

Информация
Новини
Статті
15 Сентября 2012
«Перший Сорт» , «Вищий Сорт» і «ЛЮКС» - Порівняння сортів. Для..

© Гіпермаркет краси ЛЮКС-опт.