Русский  Українська 
(порожньо)
 
Валюта:
(067) 105-15-01
(066) 366-76-90

Пн.-Пт.: з 9-00 до 18-00
Субота: з 9-00 до 12-00

Skype: luxopt.com.ua

Відправляйте запити на:
luxopt.com.ua@gmail.com
Каталог

Про магазин

     Luxopt.com.ua - інтернет-магазин в якому ви можете придбати оптом і в роздріб ліцензійну та оригінальну парфумерію, декоративну косметику, міні-парфуми та подарункові набори косметики. У нашому магазині більше 1000 найменувань продукції.

     Сьогодні на українському ринку представлена ​​величезна кількість парфумерії, велика часто якій має турецьке походження. У Туреччині є не менше 10 великих фабрик, що випускають парфумерію. Ми працювали майже з усіма виробниками і на сьогоднішній момент імпортуємо тільки найякіснішу продукцію. Вся, продавана гіпермаркетом краси "Люкс-опт", ліцензійна парфумерія виготовляється з дотриманням технологічних процесів і санітарно-гігієнічних норм, тому є абсолютно нешкідливою. Крім Туреччини, парфумерію випускають в Китаї, Польщі, Угорщині, Україні та в інших країнах, проте якість продукції бажає кращого. Безперечно, більше довіри завоювала саме турецька парфумерія.
     Ви, ймовірно, стикалися з тим, що духи, отримані від різних постачальників, можуть значно відрізнятися за якістю. Це пов'язано з тим, що на різних фабриках використовуються різні технології. Один виробник вибирає своєю конкурентною перевагою якість, в той час як, інший робить акцент на ціну, третій же буде шукати компроміс.

     Дуже погано, коли заради зниження ціни значно ущемляється якість флакона і самого аромату, а ще гірше - порушуються санітарні норми виготовлення. Ми принципово не працюємо з сумнівною і не відомої нам продукцією. Завдання компанії «Люкс-опт» - продавати Вам тільки перевірену і якісну парфумерію. Ми хочемо, щоб Ваш покупець повернувся до Вас, а Ви повернулися до нас.
     Для Вашої зручності гіпермаркет краси «Люкс-опт» розділив всю ліцензійну парфумерію на три групи: «Перший Сорт», «Вищий Сорт» і «Люкс». Докладніше про відмінність продукції Ви можете прочитати в статті "Порівняння якості (сортів)"

     Співвідношення ціни та якості нашої парфумерії та косметики приємно вас здивує, вам не доведеться витрачати свій час на повернення продукції.
Чим вище сума замовлення - тим дешевше вам коштуватиме косметика або парфумерія.
     Купити парфуми, косметику або подарункові набори ви зможете в будь-якому місті України.

Купити оригінальну парфумерію, ліцензійні парфуми, декоративну косметику, міні-парфуми оптом Ви можете з будь-якого міста України. Наша парфумерія та косметика продається оптом в таких містах, як Сімферополь, Вінниця, Луцьк, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса Полтава, Рівне, Севастополь, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Гіпермаркет Краси "LUX опт" піклується про якість продукції і пропонує тільки найкращу ліцензійну парфумерію на ринку України.

Информация
Новини
Статті
2 Декабря 2014
На даний момент Хеел - це величезне підприємство, яке має в своєму активі..

© Гіпермаркет краси ЛЮКС-опт.